”Place an order” KLÕPS! Tehtud!

”Thank you, your order has been placed!”

Ostsingi ära. Ainult paar kuud kaalumist ja otsustamist, jälle loobumist ja siis uuesti googeldamist. Peale absoluutselt kõikide reviewde lugemist. Ainult negatiivsetes kommentaarides tuhlamist. Peale seda veidi pettunud olemist ja teiste toodete uurimist. Jälle samale lehele tagasi tulemist ja plusside esile tõstmist. Ja lõpuks, peale 399.99 dollari võrra vaesemaks jäämist. Natuke hinges kraapimise tunnetamist ja enda lohutamist, et vähemalt ei tegele jalgrattaspordiga.

Igatahes olen nüüd uhke Garmin Forerunner 610 ootusärevil ja elevusest lõhkev omanik.

happy-animals-19-500x496

Natuke hing väriseb sees, et jumala eest kõik need negatiivsed reviewd, mis ma Amazonis lugesin, ei osutuks reaalsuseks. Õnneks kehtib sellele 1 aastane garantii ning kui mulle ei sobi, siis saan tagasi saata ja nad vahetavad ümber/annavad raha tagasi. Eestis olles ei oleks julgenud ma sellist väljaminekut teha. Loodan, et ma ei pettu, sest minu praegune Polar on olnud tõeliselt truu kaaslane. Võiks seda võrrelda omaaegse hiti Nokia 5110-ga ehk saab kõik vajaliku ära teha ja on täiesti bulletproof. Aga siiski, nuti-kellaga on hiiglama palju uusi võimalusi! Olen põnevil!

Ja teate, mis veel on lahe? Mäletate ma olen mitu korda kirjutanud, et käin vahest trenni tegemas ühes pargis (State Liberty Park)? Kui ma läksin Garmini kodulehele, siis oli seal tehtud video ühe Ameerika pikamaa jooksjaga ja see oli samas pargis, samas kohas, kus minagi treenin 🙂 Seega – Train like a Champion!

2 kommentaari “”Place an order” KLÕPS! Tehtud!

  1. Triin

    Mul on niiiiiiiiii hea meel, et sa jälle “tagasi oled” ! Ootasin põnevusega uusi jutte, ja lõpuks on need siiiin !!! 😀 juhuuuuu

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s