Kann-Varvas 1-2-3

Kui täna voodist välja ronisin, siis mõtlesin, et tegelt ka on keegi korraliku litaka vastu perseeliust löönud. Siis tuli meelde, et jajah, ära kujuta siin midagi ette, pole sind keegi löönud. Viskasin selle mõtte peast välja ja kakerdasin pool unisena vannituppa. Valmistusin peeglist kahte tumesinist kannikat vaatama.

”Hmm, polegi sinised. Hea töö. Hea töö, ma ütlen. Oskab ilma jälgi jätmata!”

Ringutasin ning nõksutasin ülekeha ühele ja teisele poole.

”Jep, ülevalt ka valus,” nagu kahvel oleks abaluude alla torgatud, ”korralikult ikka!”

Käisin eile ühe sadistliku hiina tädi juures massaažis. Hoidsin kahe käega vahepeal lauast kinni ja ägisesin valust, kui see seal oma trikke tegi. Ausõna, no nii kuradima valus. Proua ise sõnakesti inglise keelt ei rääkinud, aga küünarnukk leidis alati kõige valusamad punktid üles ja nii ta seal mind südame rahuga materdas. Tegemist oli ühe Chinatowni massaži salongiga, mille ma ma Yelp’i kaudu avastasin.

Pilt

Yelp.com-s on KÕIK USA teenindusasutused (ilusalongid, restoranid, spordiklubid jne), kes ennast vähegi normaalseks peavad, üleval. Inimesed saavad teenindust ja oma kogemust hinnata ning kommentaari jätta. Parim viis leida endale juuksurit või valida restorani. Ja usakatele väga meeldib oma arvamust teistega jagada ja ei ole ka kiitusega kitsid. Põhimõtteliselt mida iganes tahad netist osta, alati saad reviewsi lugeda! Loodan, et Eestis ka varsti nii!

Ma olen seal tegelikult ühe korra varem ka käinud, umbes aasta aega tagasi, oma alaselja valuga. Mäletan, et siis ei saanud järgmine päev ennast üldse liigutada, aga seljavalu oli kadunud kui vits vette ja tänaseks pole ennast näole andnud. Ptüi-ptüi-ptüi. Igaljuhul ma olin selle retsi valu ära unustanud, aga hiina tädi tegi kõik, et mul ikka meelde tuleks. Ma ise pean ennast üsna kõrge valulävega inimeseks, aga mingil hetkel ikka patsutasin käega vastu lauda ja tahtsin hüüda ”APPPI, AIDAKE!!!”, aga tuli hoopis vaikselt ”STOP, STOOOOPPP!!” Sellest ta sai ikka aru ja andis veidi järele. Kuigi ma olen 100% kindel, et tal oli selline magusalt rahulolev naeratus näol.

Salong ise oli väike ja armetu, laudu eraldas ainult riidest kardinad. Kardinate tagant kostis igas tonaalsuses ähkimist ja oigamist. Samal ajal kuuled, kuidas massaažilauad käivad nõka-nõka edasi tagasi. Kui minu enda ”kambrikeses” poleks sama situatsiooni olnud, siis oleks mõelnud, et tegemist on pigem ühe teise (maailma kõige populaarsema) asutusega. Igaljuhul boss oli mul selleks nädalalaks 3 vaba päeva andnud ja mõtlesingi seda run-free päeva massaažiga täita. Loodan, et oli ikka asja ette. Praegu käin küll ringi nagu kann oleks kruustangide vahele surutud.

Teine mure on veel.

Varvas on katki.

Juba mitu nädalat.

Kohe selline korralik lõhe on suure varba külje peal, mis kuidagi ära ei parane. Lihtsalt irvitab igapäev vastu nagu Batmani Jokker ja ei lase normaalselt elada. Nagu mingi needus on peal, et igapäev löön veel selle kuskile kapinurga või liistu vastu ära. Tead küll, on kohe olemas selline tüüp inimesi, kes konstantselt ennast vigastavad. Õlaga vastu ukse piita, uksega vastu pead, põlvega voodi nurga vastu, kukuvad, komistavad jne. Nuta või naera, aga ma sain kusagilt selle geeni ja olengi see tüüp. Ja nüüd hakkab teise varba peale ka see lollakas lõhe tekkima. Kui keegi loeb seda blogi ja on tegelenud sama probleemiga, siis palun abi. Mis teeks ruttu korda? Kreemitamine ei aita. Mul natuke hirm, et kui tervis ja kõik peab ilusti vastu pool maratoniks, siis see pagana varvas haub ikka mingi kurja plaani välja.

Mul nüüd silm vajub nii kinni ja jään magama..

Tsau!

Seniks aga kann ja varvas 1-2-3

Pilt

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s